Seko mums

Padomi, kas palīdzēs iegūt sapņu darbu

 

Padomi, kas palīdzēs iegūt sapņu darbu

Vai Tev patīk Tavs darbs? Mēs ceram, ka patīk. Ja nepatīk, tad novēlam atrast sapņu darbu, kuru negribētu mainīt ne pret ko citu. Mēs, Dream Job komanda, ticam, ka sapņu darbu atrast ir viegli, tāpēc apkopojām dažus padomus, kas Tev palīdzēs to izdarīt.

Saproti, ko gribi un kādā virzienā vēlies doties

Viena no lielākajām darba meklētāju problēmām ir tā, ka paši nezina, ko vēlas dzīvē darīt. Ja nauda nebūtu noteicošais faktors, ar ko vislabāk tu gribētu nodarboties? Ja uz šo jautājumu nevari atbildēt, velti laiku pārdomām. Saproti, kas Tev patīk un kas nepatīk, kas sagādā prieku un kas nesagādā. Tiklīdz zināsi atbildi uz jautājumu, zināsi arī kādā virzienā doties. Iesakām gan pirms pieteikšanās sapņu darbam aprunāties ar kādu šīs profesijas pārstāvi, lai uzzinātu darba plusus un mīnusus un lai sapratu, vai patiešām tas ir tas, ko vēlies darīt.

Pilnveidojies

Nebaidies atzīt, ka neesi pati pilnība un ka Tev vajag mācīties. Noskaidro, kādas prasmes un īpašības Tev ir vajadzīgas, lai varētu strādāt savā sapņu profesijā. Ja trūkst kādas zināšanas, piesakies semināriem un kursiem. Darba devējs novērtēs, ja visu laiku turpini pilnveidoties un iegūsti jaunas zināšanas, kas palīdzēs gan Tev pašam, gan uzņēmumam. Mēs dzīvojam laikā, kad viss strauji mainās, un mums ir jāmainās līdzi. Tāpēc zināšanas, ko esi ieguvis pirms vairākiem gadiem, noteikti vajag atkārtot.

Meklē iespējas un nepadodies

Kad esi izdarījis visu iepriekš minēto, sūti savu CV un piesakies uz brīvajām vakancēm. Neceri, ka Tevi pieņems pirmajā darbā, uz kuru pieteiksies. Jā, Tevi var pieņemt darbā uzreiz, bet var arī nepieņemt. Galvenais nenokar degunu un dodies pie nākamā uzņēmuma. Atteikuma gadījumā pajautā, kāpēc Tevi nepieņema darbā, kas Tev pietrūka. Pēc tam šīs lietas apgūsti, risini, uzlabo. Pamatota kritika nav slikta. Tā ir iespēja mācīties un pilnveidot sevi. Nereti pēc daudziem atteikumiem gribas padoties, bet tādās reizēs iedomājies, kā Tu justos, ja strādātu profesijā, kas Tev nepatīk, un kā Tu justos savā sapņu profesijā.

 

Iepriekšējais raksts Nākamais raksts