Seko mums

Vērtīgi zināt

4 veidi, kā palielināt saņemto dzeramnaudu

Viesmīlības jomā lielu daļu ienākumu veido dzeramnauda. Lieliska un atmiņā paliekoša apkalpošana ne tikai palielina dzeramnaudu, bet veicina klientu atgriešanos restorānā, kas savukārt atkal ne tikai palielina dzeramnaudu, bet uzlabo arī restorāna finansiālo stāvokli.

Vai sociālie tīkli var palīdzēt atrast darbu?

Ir 2017. gads. Gandrīz katrs izmanto kādu no sociālajiem tikliem. Citi tos izmanto, lai sazinātos ar radiem, draugiem un paziņām, citi izmanto, lai pastāstītu par sevi, bet vēl citi izmanto to, kā darba iegūšanas rīku. Apokopjām dažas idejas, kas var palīdzēt ar sociālo tīklu palīdzību atrast darbu.

Darbinieku apmācības

Būt veiksmīgam darba tirgū - tas nozīmē daudz ko prast un zināt.

8 ieteikumi labam CV

Gandrīz vienmēr ceļš uz darba iegūšanu sākas ar CV, tas kalpo kā pirmais iespaids par potenciālo darbinieku.

Kulinārijas meistarklases

Kafejnīcu tīkls Noema piedāvā dažādas kulinārijas meistarklases studentiem, kuri mācās restorānu servisu skolās un augstskolās.

9 кинезиологических упражнений, которые заставят мозг работать на полную мощность

Кинезиологических упражнений разработано немало - я отобрала из них только те, которые удобно выполнять в положении сидя, в том числе во время работы на компьютере..

Why Self-Managed Teams Are the Future of Business

Could you build a business around teams of people who have no manager and who report to no one up a "food chain"? If you want your business to thrive going forward, you just might want to..

Kā veidot saskarsmi ar sarežģītiem cilvēkiem

Nelabvēlīgi noskaņotu un sarežģītu cilvēku uzvedība ir īsts izaicinājums jebkādai saprātīgai loģikai. Daudzi no viņiem dzīvo svētā nezināšanā par negatīvo ietekmi, kādai viņi pakļauj apkārtējos..

5 biežāk uzdotie jautājumi darba intervijās

Ja esi devies uz vairākām darba intervijām, tad noteikti pamanīji, ka vairāki jautājumi atkārtojas gandrīz katrā uzņēmumā. Lai gan šos jautājumus esi dzirdējis iepriekš un esi uz tiem ..

Padomi, kas palīdzēs iegūt sapņu darbu

Vai Tev patīk Tavs darbs? Mēs ceram, ka patīk. Ja nepatīk, tad novēlam atrast sapņu darbu, kuru negribētu mainīt ne pret ko citu. Mēs, Dream Job komanda, ticam, ka sapņu darbu atrast ir viegli, tāpēc apkopojām dažus padomus, kas Tev palīdzēs to izdarīt...

Vai Tavi radi un draugi vienmēr slavē Tavus gatavotos ēdienus?

Vai Tavi radi un draugi vienmēr slavē Tavus gatavotos ēdienus..